Specjalizujemy się w sprzedaży słodyczy.

 

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów w kraju takich firm jak TAGO, DR.GERARD, WAWEL, FLIS, DELIC-POL, MIESZKO orazinnych ok 60 producentów z całej Polski.

 

Oczywiście w swojej ofercie mamy produkty takich firm jak FERRERO, SOLIDARNOŚĆ, ODRA, MONDELEZ, LOTTE WEDEL, i innych.

Firma Handlowa „GRZEŚ” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. działa na rynku słodyczy od roku 1992.

Na początku rozpoczynaliśmy od punktu sprzedaży w Katowicach na obiektach KHT przy ulicy Obroki.

Dzisiaj "Grześ" to hurtownia słodyczy z magazynami ponad 2 tys.m2 zatrudniająca ponad 40 osób w tym 10 własnych przedstawicieli handlowych do detalu oraz do hurtu.

Pracujemy w 2 hurtowniach: samoobsługowa hurtownia słodyczy o powierzchni 250 m2 w Katowicach na terenie CHH przy ulicy Obroki 130 oraz tradycyjna hurtownia słodyczy o powierzchni 2500 m2 w Rudzie Śląskiej przy ul.Magazynowej 50.

Obsługujemy ponad 1000 sklepów oraz kilkadziesiąt hurtowni słodyczy na terenie Rudy Śląskiej, woj. śląskiego a także województw ościennych: opolskiego, dolnośląskiego, małopolskiego , świętokrzyskiego, łódzkiego i podkarpackiego.

Dysponujemy flotą samochodów ciężarowych i dostawczych mogących w ciągu 24 godzin dowieżć towar do odbiorcy. 

Pracując tyle lat staliśmy się uznanym dystrybutorem w związku z tym mamy jedne z najlepszych cen w kraju. Tym właśnie oraz fachową i miłą obsługa , rzetelnościa, akcjami promocyjnymi i gazetkowymi przyciągamy naszych klientów.